MENÜ

İLETİŞİM VE ÇALIŞMA BİLGİLERİ

Tel: 0232 220 7999

Mail: info@gustoteknoloji.com.tr

Çalışma Saatlerimiz: 09:00 - 18:30

MSS(Mobil Saha Yönetim Sistemleri)

MSS(Mobil Saha Yönetim Sistemleri)

 

Gusto Mobil Satış Sistemleri (GUSTO MSS)

 

Gusto Mobil Satış Sistemleri (Gusto MSS), sıcak yada soğuk satış yapan, dağıtım ağına sahip  işletmelerin vazgeçilmez yardımcısıdır,

 

 

Gusto Mobil Satış Sistemleri (GUSTO MSS) ile İşletmelere Sağladığı Avantajlar;

 

İşletmeler, müşterilerine yerinde ve hızlı bir şekilde hizmet verebilir, işlemleri sonuçlandırabilir.

Satış ekiplerinin, sahada gönderdiği satış, tahsilat, sipariş gibi bilgiler aynı anda sisteme ulaşacağı ve hemen işleme konulacağı için zaman kaybının önüne geçilir. 

Ulaşım masrafları düşer, telefon ve faks giderleri azalır, zaman kaybı minimuma iner. 

Müşterilere daha hızlı hizmet verilerek, müşteri memnuniyeti artırılır, bunun sonucunda da işletmenin cirosu ve pazardaki payı artar. 

Özellikle dağıtım kanalında, işletmelerin, sipariş toplama ve satış işlemlerine büyük bir hız ve doğruluk katan

Doğru stok takibi, büyüyen satış miktarları, araç ve personel tasarrufu, ayrıntılı raporlama gibi özellikleri ile kendisine yapılan yatırım maliyetlerini işletmelere en kısa sürede geri kazandırmaktadır. 

Sahada yapılan satışlar, merkezden anında takip edilebilir. Yapılan satışlar sonrasında stok miktarları ve cari hesap bilgileri anında güncellenmektedir. Bu sayede hem sahadaki personeliniz hem de merkezdeki personeliniz sürekli olarak güncel bilgiler ile çalışabilir. Güncel olmayan bilgiler ile çalışmanın getireceği sorunların tamamının önüne geçilir. 

Sahada online satış yapıldığında, bilgiler merkeze anında aktarılmaktadır. Böylelikle, araçlar satış sonrasında merkeze geldiklerinde, kayıtları aktarmak için ayrıca zaman kaybetmek zorunda kalmazlar. akıllı telefon, el terminali, tablet... v.b.) ve işletim sistemlerinde (windows, android...v.b.) Merkezde, yapılan satışlar ve alınan siparişler ile ilgili kontrol işlemleri, hataların düzeltilmesi gibi zaman kayıpları, işlem yoğunluğu ve karışıklığı ortadan kalkar, hata olasılığı azalır. Böylelikle zaman ve personel tasarrufu sağlanır. 

Dağıtımdaki stoklar anlık olarak takip edilerek sipariş ve satış aşamasında bilgi doğruluğu sağlanır. 

Araç stoklarının doğru bir şekilde takip edilir ve böylelikle kaçaklar önlenir.

işletmenin personele bağımlılığı ortadan kalkar, bilgiye ulaşılabilirlik kolaylaşır ve işletmenin kurumsallaşmasına katkı sağlar. İşletmeniz müşteriler karşısındaki prestiji artar.

Satış elemanlarının konum bilgisi sistem tarafından otomatik olarak merkeze atılır. Bu sayede gerçekleşen eleman rotası Google Map'ten izlenir. 

İşlemlerin hızlanması ile saha satış personelinin verimliliği artar ve daha fazla noktaya hizmet verebilir duruma gelir.

Hareketlerin izlenebilir hale gelmesi sayesinde personel verimlilik takibi yapılabilir.

Sistemin parametrik yapısı sayesinde satış ekibinizin yetkileri sınırlanabilmekte belirlediğiniz şartların dışında işlem yapılması engellenmektedir.

Satış ekibinize ziyaret planları oluşturularak bu planlara uyup uymadıkları takip edilebilmektedir. Sahadaki tahsilatları etkin kontrol ederek vade kayıpları ortadan kaldırılmaktadır.

Araçtaki stokların tam kontrolü sağlanarak stok yönetiminin etkinliğini artırılmaktadır. Araçlara mal yükleme işlemleri el terminalleri aracılığı ile yapılacağı için satışa çok hızlı ve hatasız stok ile çıkacaklardır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gusto Mobil Satış Sistemleri (GUSTO MSS) Neden İhtiyaç Duyulur?

 

Özellikle distribütör (dağıtıcı firma) ve bayi ağına sahip firmalar, satış ve dağıtım süreçlerinde, ihtiyaç duydukları bilgiye kolay ulaşamıyorlar. Sadece ürünlerin merkez depodan çıkıp distribütör deposuna girişine kadar olan aşamayı takip edebiliyorlar ve bundan sonra ürünlerinin hangi mağazaya ne kadar ve hangi fiyattan satıldığını bilemiyorlar.  Ayrıca satış temsilcilerinin sahadaki sipariş toplama verilerini manuel olarak yapmaları, işlemlerde hata paylarının artmasına ve alınan siparişlerin merkez depoya ulaşabilmesi için gün sonunda girilmesi nedeniyle işleyişin yavaş olmasına neden oluyor. Manuel işleyen bu süreç de yanlış satış stratejilerine ve sonuçta düşük ciroya kadar gidebiliyor.

 

 

Gusto Mobil Satış Sistemleri (GUSTO MSS)

 

Tüm mobil cihazlarda kullanılabilir. Online Saha Satış Otomasyonu sayesinde sahadaki satış temsilcileri ve plasiyerlerin, merkez ile veri alışverişi aynı anda eş zamanlı olarak gerçekleşmekte, böylelikle % 100 doğru ve güncel stok ve cari bilgileriyle çalışma imkanına sahip olunmaktadır.

 

El terminalleri:

Mobil satış sistemlerinde saha personelinin merkez ile iletişimini sağlayıp her türlü evrak işlerini sayısallaştırmasına olanak sağlar.

 

Android

 

Her hangi bir android cihaz ile uyumludur.

 

Mobil yazıcılar:

Sahada kullanılacak evrak tipine göre nokta vuruşlu ve termal özellikli yazıcılar.

Çanta ve koruma kılıfı ile rahat ve güvenli kullanım

Sürekli form ve slip evrak yazdırabilme

Bataryalı ve akü bağlantılı modeller

El terminali ile kablosuz iletişim