MENÜ

İLETİŞİM VE ÇALIŞMA BİLGİLERİ

Tel: 0232 220 7999

Mail: info@gustoteknoloji.com.tr

Çalışma Saatlerimiz: 09:00 - 18:30

SMS

Toplu SMS Nedir ?


Toplu SMS herhangi bir hat veya telefon gerekmeksizin, abonelik ekranı üzezinden belirlediğiniz hedef kitlesine firmanızın/kurumunuzun adıyla toplu olarak mesaj göndermektir.BTK Destekli bir firmayız, dolayısıyla satın aldığınız ve kullandığınız hizmet tamamen yasal olup gönül rahatlığıyla toplu sms gönderebilirsiniz.

 

Abonelik Paneli


Kolay ve kullanışlı abonelik panelimiz ile gönderim işlemlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.


Gönderim sonrası anlık olarak rapor ve istatistiklerinizi Raporlar bölümünde takip edebilir, ulaşan ve ulaşmayan mesajları detaylı olarak görebilirsiniz. Gruplar oluşturabilir ve mevcut gruplarınıza sms gönderebilirsiniz.

 

Türkçe Karakter Desteği


Kısa mesajlardaki türkçe karakter sorunu nedeni ile anlamsız kelimeler ile mesaj göndermek zorunda kalıyorduk. 
Ancak sistemimizdeki türkçe karakter desteği sayesinde, türkçe karakter gözetmeksizin mesajlarınızı oluşturup gönderebilirsiniz.

 

Hız ve Performans


Hız ve performans konusunda sunucularımıza güveniyoruz ve operatörlerle bile yarış yapmayı iddia ediyoruz. Çoklu gönderimde karşılaşabileceğiniz gecikmeler, teknolojik donanım ve yazılımlar ile minimize edilir ve birkaç saat içinde milyonlarca kişiye  ulaşmış olursunuz. Az adetli gönderimde (Örn.25.000) ise maximum yarım saatten az bir zaman içinde sms leriniz ulaştırılmış olacaktır. Beklemede kalan sms ler, kapalı telefonlar ve kapasama alanı dışındaki telefonlardır. Bu durum gönderim hızımızı ve performansımızı bağlamamaktadır.

Raporlandırma ve İstatistik


Gönderilen Toplu Mesajların kimlere ulaştığını, kimlerin beklemede olduğunu ve kaç adet geçersiz (hatalı) numara olduğunu gösteren ekran üzerinden gerçek zamanlı olarak takip edebilirsiniz. Kontör düşümü sadece ulaşmış smsler için yapılır. Ulaşmayan smsler için 24 saat içinde kontör iadesi hesabınıza yapılır.