MENÜ

İLETİŞİM VE ÇALIŞMA BİLGİLERİ

Tel: 0232 220 7999

Mail: info@gustoteknoloji.com.tr

Çalışma Saatlerimiz: 09:00 - 18:30

YAZILIM

Kusursuz Uyumluluk (Responsive Tasarım)

Yaptığımız web siteleri tüm mobil cihazlara (iPhone, iPad, Samsung v.b) ve tüm tarayıcılarda (Chrome, İExplorer, Firefox, v.b) kusursuz bir esneklik ile çalışmaktadır.

Arama Motoru Optimizasyonu

Sizler için Oluşturduğumuz Web sitesi Google, Yandex, Bing ve diğer arama motorlarında ekstra herhangi bir çalışma yapmadan üst sıralarda yer alacak şekilde kodlanarak optimize edilmektedir.

Bütünlük (Navigasyon,Animasyon,İçerik vb..)

Oluşturduğumuz web sitelerinin sizlerin kurumsal kimliğini potansiyel müşterilerinize en doğru şekilde yansıtması gerektiğine sahip bir anlayış ile site içi bütünlük ile markalaşmanıza yardımcı oluyoruz.

Müşterinin ve sektörünün kapsamlı analizi;

Markanız için geliştireceğimiz Dijital Pazarlama stratejilerinde Hedef Kitlenizi ve hedef kitlenizin isteklerini en iyi şekilde belirlerleyerek Sektörel Rekabet Analizleri (SWOT vb…) yaparak en uygun çalışmayı sizlere sunuyoruz….

Stratejik planlama ve iş modeli oluşturma;

Sizin ve sizin sektörünüze dair yaptığımız kapsamlı analizler neticesinde stratejik planlamalar ve iş modellemeleri oluşturuyoruz.

Başarıya Odaklanılmış Takım çalışması;

Başarıya odaklı çalışma modellerimiz ile bir arkadaşımız sizin viral kampanyalarınızı en doğru şekilde oluşturmaya yardım ederken bir arkadaşımızda web sitenizin arama motorlarında nasıl daha popüler olacağını inceliyor olacaktır ki kadromuza birde siz eklendiğinizde ortaya mükemmel bir çalışma çıkacaktır.